Tvorba webových stránek

Potřebujete nový web?

Chystáte se předělat stávající web, který je zastaralý a již nesplňuje vaše představy? Nebo se chystáte nově prezentovat vaši společnost na internetu a potřebujete vytvořit přehledné a zároveň reprezentativní webové stránky? V tom případě jste zde správně! Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně. Našim cílem je pochopit vaše podnikání a na tomto základě připravit návrh celého webu.

Proč web od nás? Protože s námi…

  • začnete konečně vydělávat – získáte originální web, který vám přivede nové zákazníky
  • nezapadnete – odlišíte se od konkurence
  • ušetříte – platíte jen jednou, žádné měsíční poplatky
  • nejste sami – zajistíme vám kvalitní technickou podporu

Úvodní konzultace

Od zahájení spolupráce až po hotový projektPopovídáme si o vašich představách, požadavcích a cílové skupině vašich zákazníku. Na základě těchto informací se pustíme do tvorby návrhu webu. Pro úspěch webových stránek je potřeba si předem vše ujasnit. Jaké funkce budete potřebovat na webu, jestli si obsah chcete přidávat sami, nebo necháte plnění obsahu na nás, zdali budete chtít web v několika jazykových mutacích, mít na webu kontaktní formulář a jiné užitečné funkce. Úvodní konzultace zabere minimum času, ale výrazně urychlí průběh realizace vašich nových webových stránek. Po zaslání vašich podkladů pro tvorbu nového webu se pustíme do práce.

 

 

 

 Moderní grafické zpracování  webu

Moderní grafické zpracování webuStále více lidí vyhledává informace na mobilních zařízeních. Proto je web vytvořený naší společností připraven k prohlížení napříč všemi zařízeními (PC, mobilní telefon nebo tablet). Je tedy plně responzivní. Vzhled a přehlednost je velmi důležitou součástí úspěšných webových stránek a proto vám vytvoříme hezkou a na první pohled srozumitelnou prezentaci, kterou si vaši zákazníci zamilují. Při grafickém zpracování zároveň zachováváme vaši firemní identitu a design webu rovněž sladíme s ostatními propagačními materiály jako jsou vizitky, letáky, reklamní bannery a další materiály. V případě, že nejste spokojení se současnou podobou firemní identity a propagačními materiály můžeme vám také navrhnout novou podobu.

 

Jednoduchá správa obsahu pomocí redakčního systému

Jednoduchá správa obsahu pomocí redakčního systémuJiž nemusíte s každou změnou na webu kontaktovat administrátora, ale jednoduše a rychle si zvládnete přidávat na web texty, obrázky či videa úplně sami. Obsah webu si totiž můžete libovolně upravovat pomocí redakčního systému, ke kterému vám dodáme přehledný manuál a zároveň poskytneme kompletní zaškolení. Získáte absolutní kontrolu nad obsahem vašeho webu.

 

 

 

Přehled funkcí

 

Jednoduchá editace obsahu

Jednoduchá editace obsahu

/

Obsah webu si můžete díky jednoduchému redakčnímu systému vkládat a editovat dle libosti. Texty se editují jednoduše, podobně jako jste zvyklí z textových editorů jako například MS Word.

Fotogalerie

Fotogalerie

/

Tvorba fotogalerií nebyla jednodušší, v redakčním systému si můžete fotografie upravovat podle potřeby. Měnit velikost fotografií, oříznout, měnit pořadí a provádět spousty jiných úprav.

Videa

Videa

/

Máte hodně multimediálního obsahu? Točíte videa ze svého oboru nebo připravujete video-návody pro své zákazníky? Prostřednictvím redakčního systému můžete videa jednoduše vkládat na web.

Bezpečnost

Bezpečnost

/

Zabezpečený web je základ. Všechny námi vytvořené weby jsou zabezpečené a k vaším datům se nikdo nedostane. Veškeré přístupy jsou zaheslované a záleží jen na vás komu heslo poskytnete.

Multijazyčné weby

Multijazyčné weby

/

Potřebujete se prezentovat na zahraničních trzích? Chcete mít web přeložen do několika jazyků? Žádný problém! Web vám připravíme v několika jazykových mutacích podle potřeby.

Rozšíření funkcí

Rozšíření funkcí

/

Potřebujete na webu nějakou zvláštní funkcionalitu? Máte specifický požadavek? Třeba kalkulátor nebo jinou funkci pro návštěvníky stránek? Rádi vám toto rozšíření doděláme a přidáme na web.

 

Průběh tvorby webu

 

Průběh tvorby webu

 

 

 

Náš tým zkušených odborníků vždy dělá maximum pro vaši spokojenost. Soustředíme se hlavně na promyšlený, jednoduchý webdesign a přehlednou strukturu webu důležitou pro návštěvníky i vyhledávače.

Tvoříme weby jak pro podnikatele, velké firmyměstské portály, tak rovněž pro malé firmy.

Tvorbou webu to nekončí. Pokud chcete svůj web zviditelnit doporučujeme vám využít našich služeb v oblasti online marketingu a dostat svůj web na oči novým zákazníkům.