Grafické služby

/////

Zaujměte na první pohled

Pokud zrovna řešíte tvorbu nového loga, návrh vizitek nebo vizuální identitu vaši společnosti jste na správném místě. Vytvoříme pro vás kvalitní grafiku, logotypy a firemní design, moderní internetové stránky, poutavé tiskové materiály a obaly výrobků.

 

Co tvoříme:

Korporátní identitaTvorba korporátní identity

Vytvoříme korporátní  (firemní) identitu vaši společnosti včetně logo manuálu. Využijte korporátního grafického designu k docílení jednotného vzhledu vaši prezentace v tiskovinách  (hlavičkové papíry, vizitky, obálky, složky) i reklamních (letáky, plakáty, prospekty, katalogy nebo inzerce), případně pro jeho užití na internetových stránkách či jiných internetových mediích.

 

 

Tvorba firemního logatvorba firemního loga

Logo je grafická značka, která vaši firmu či společnost reprezentuje. Vaše logo by mělo být lehce zapamatovatelné. Je tudíž jedním z nejdůležitějších prvků pro vaši propagaci a reklamu. Logo by mělo být originální a nezaměnitelné protože je základním prvkem všech firemních materiálů jak tištěných, tak elektronických. Nepodceňujte tedy tvorbu loga a přenechejte tvorbu loga profesionálům.

Můžeme vám také nabídnout redesign stávajícího loga.

tvorba firemního loga

 

Tvorba reklamních bannerůTvorba reklamních bannerů a bantexů

Vytvoříme pro vás originální banner pro reklamní kampaně napříč internetem, který upoutá pozornost potencionálního zákazníka. Ovšem zkušenosti našeho grafického studia s grafickými pracemi se neomezuji pouze na webovou nebo maloformátovou grafiku. Připravíme pro vás i grafický návrh velkoformátové grafiky pro potřeby reklamních bannerů, bantexů nebo billboardů.

 

Dále nabízíme

  • Návrhy vizitek
  • Návrhy reklamních letáků
  • Tvorba tiskovin

tiskoviny

 

Máte-li zájem o grafické služby, zavolejte nám na 603 166 726 nebo napište. Využijte úvodní konzultace ZDARMA.