Online marketing

/////

Správný parťák pro digitální marketing

Získejte v nás oporu, která vám opravdu poradí a pomůže rozvíjet vaše podnikání.

V digitálu zvládneme vše

V digitálu zvládneme vše

Namixujeme vám optimální strategii, se kterou roztočíme kola vašeho podnikání. První se ale musíme pořádně poznat. Musíme pochopit vaše podnikání a potřeby. Jen tak najdeme a rozjedeme to nejlepší řešení.

SEO audit, PPC reklamy, UX webu, obsahová strategie nebo třeba e-mailové kampaně. Metod, jak se ukázat zákazníkovi v tu pravou chvíli a v tom nejlepším světle je spousta. Pokud chcete vědět více, pak se podívejte na další informace o digitálním marketingu. Jestli se chcete věnovat tomu, co umíte, tak to nechejte na nás. Toto zase umíme my.

S námi máte vždy kontrolu a přehled

Jsme s našimi zákazníky v pravidelném kontaktu a zasíláme jim měsíční reporty z výkonu reklamních kampaní a návštěvnosti webu či e-shopu. Máte tak stále přehled o tom, kolik daná aktivita či reklamní kanál stojí a kolik za to přináší. Kdykoliv taky můžete upravovat své výdaje dle stavu vašeho podnikání, trhu či sezónnosti.

Přinášíme zákazníky

Neděláme plošné kampaně s co největší cílovou skupinou. Snažíme se zacílit přesně na ty uživatele internetu, kteří právě hledají vaše produkty nebo služby a je u nich velká šance na to, že se stanou platícími zákazníky. Tím šetříme rozpočet a přinášíme větší užitek z reklamních kampaní.

Tvoříme relevantní obsah

Nenechte návštěvníky utíkat jen proto, že nenajdou, co hledají. Zhodnotíme kvalitu a množství informací na vašich stránkách a doporučíme vám, jak návštěvníky zaujmout, udržet a být lepší než vaše konkurence. Poradíme vám, jak být pro své návštěvníky nezapomenutelní.

Budujeme Vaše jméno

Dobré jméno je doslova k nezaplacení. Umíme zajistit našim zákazníkům relevantní články na kvalitních webech, a dokonce i bojovat za dobrou pověst Brandu v džungli internetu.

Udržujeme zákazníky

Získat zákazníka je nákladné. Proto je důležité si udržet ty, které už jste jednou získali. Některé studie uvádějí, že udržení stávajícího zákazníka je až 11x levnější než získání nového.

Pro tento účel je skvělý například e-mail, který rozhodně není věc dob minulých. Právě naopak. V porovnání s jinými formami marketingu jej lze dělat za nízké náklady, velmi dobře měřit, do velké míry automatizovat a personalizovat.

Jsme odborníci

Na trhu jsme od roku 2009 a od té doby jsme pomohli stovkám klientům. Spokojené klienty si můžete prohlédnout v našich referencích.

Plácneme si?

Zaujali jsme vás? Využijte konzultace ZDARMA, na které rádi odpovíme na vaše dotazy.