Blog

/////


Vítejte na blogu společnosti Webdevel!

Jak na jednoduchou SEO analýzu webu?

Jak na jednoduchou SEO analýzu webu?

Máte web nebo e-shop? Jste již zoufalí ze všech těch rádoby SEO specialistů a měsíčně vyhazujete tisíce korun za paušální platby bez výraznějších výsledků? Pomůžeme vám. A to formou článku o SEO analýze webu svépomocí.

Více
Rozšíření textových inzerátů v Skliku

Rozšíření textových inzerátů v Skliku

9.2. 2017 Sklik zveřejnil na svém blogu zprávu o tom, že všichni inzerenti mají možnost využívat v Skliku rozšířené textové inzeráty (ETA). Součástí této zprávy je i informace kde, kdy bude rozšířené inzeráty zobrazovat a kolik času budeme mít na převod kampaní z krátkých na nové tedy prodloužené.V článku se také dozvíte jak kampaně převést jednoduše.

Více
Rozměry obrázků na Facebooku

Rozměry obrázků na Facebooku

Jaký zvolit rozměr profilové a úvodní fotky na Facebooku

Pokud jste si právě založili firemní Facebook určitě narazíte na potřebu doplnit profilovou a úvodní fotografii. Častým problémem je rozměr jednotlivých fotek. Ideální rozměr pro profilovou fotku je 170 x 170px.  A úvodní fotku by jste měly mít v rozměru 820 x 312px. V případě že jsou vaše fotky větší nic se ...

Více
Jak založit firemní Facebook stránku

Jak založit firemní Facebook stránku

Ještě nemáte firemní Facebook stránku?

Pokud ještě nejste na sociálních sítích je pravý čas se přidat a být vidět. Pryč jsou doby kdy Facebook sloužil jen jako komunikační nástroj, pro sdílení fotek studentů Harvardovy University. Dnes se na Facebooku pohybuje celosvětově více než 1,5 miliardy a v českých luzích a hájích se číslo aktivních uživatelů Facebooku dostalo přes 4 milióny. Což opravdu ...

Více
Dynamický retargeting na Skliku

Dynamický retargeting na Skliku

Dynamický retargeting spatřil světlo světa!

Seznam spustil na podzim roku 2016 dlouho očekávanou novinku s názvem dynamický retargeting (zkratka  DRTG). Tato novinka je dostupná všem, kteří jsou zaregistrování na Zboží.cz protože inzeráty pracují právě s XML feedem ze Zboží.cz. Nastavení dynamického retargetingu není nic složitého a zvládne jej každý! My si dnes novinku představíme a naučíme se ji nastavit.

Dynamický retargeting je typ cílení, kdy ...

Více
Rozšíření inzerátu v Google Adwords je tady!

Rozšíření inzerátu v Google Adwords je tady!

Google přepisuje dějiny v AdWords a vy si určitě přepište své inzeráty! Pokud jste tak již neudělali. Chopte se přiležitosti přidat do inzerátu ještě více textu s vaši nabídkou. Zvyšte tak šanci na lepší umístění vašich inzerátů. V tomto článku se dozvíte co se změnilo, jak to v praxi vypadá a tipy pro vaše kampaně.

Více