Tvorba webových aplikací

Potřebujete webovou aplikaci?

Vytvoříme pro vás kvalitní aplikaci, kterou zpracujeme přesně podle vašich požadavků. Chcete webovou aplikaci za účelem zvýšení efektivity vašeho podnikání? Každá aplikace, kterou vytvoříme je originál a šitá přesně na míru vašim požadavkům.

 

webové aplikace na míruŘešení na míru

Aplikace vyvíjíme vždy na míru podle vašich požadavků a představ. Dodáváme komplexní řešení včetně správy a provozu. Jsme si vědomi toho, že aplikace budete používat denně a děláme je proto jednoduché a přehledné tak, aby pro vás byly přínosem a měli jste z nich prospěch a radost.

Při vývoji webové aplikace důkladně a do detailů promýšlíme dílčí problémy a intenzivně je s vámi konzultujeme. Tím vám umožňujeme do velké míry měnit zadání a zasahovat do jednotlivých řešení během vývoje.

Cílem je vytvořit funkční webovou aplikaci, která vám bude pomocníkem a zároveň bude splňovat náročné požadavky vás či vašich zaměstnanců nebo zákazníků. Námi vytvořené webové aplikace ulehčují, zpříjemňují a zrychlují každodenní úkony.

Reference webových aplikaci

Bezpečně a efektivně
bezpečné webové aplikace

Uděláme maximum pro to, aby námi vyvíjené aplikace byly naprosto bezpečné. Webové aplikace děláme tak, aby vaše data byla v bezpečí a aby nebylo možné aplikaci ani data, jakkoliv zneužít.

Pro vývoj webových aplikací používáme moderní postupy a technologie. Pokud to situace dovoluje, snažíme se všechno automatizovat a předcházet tak zbytečným chybám. Pro váš projekt máme zajištěno kvalitní vývojové a testovací prostředí přímo v sídle naši společnosti.

 

Webové aplikace sami provozujeme

Webové aplikace také sami provozujeme a využíváme pro ulehčení a zjednodušení naší práce. Na základě toho, jaký systém potřebujete, vám nabídneme několik variant provozu, popíšeme jejich výhody a nevýhody a společně vybereme to nejlepší řešení.

Aplikace, které aktuálně aktivně využíváme:

TASK IN TIME – flexibilní systém, který vám umožní profesionální řízení projektů a bug tracking systém. Ideální pro firmy a společnosti, které potřebuji přehledně a bez potíží plánovat a řídit své projekty z jednoho místa. Systém TASK IN TIME je vhodný pro všechna odvětví. Jedná se o skvělé řešení pro malé i velké firmy. které zvýší efektivitu vašich projektů, zlepší týmovou spolupráci, pomůže optimálně vytížit vaše zdroje, a hlavně šetří tu nejcennější komoditu, kterou je bezpochyby váš čas!

Poptat aplikaci

UPOMÍNKOVAČ – je skvělým řešením pro firmy a společnosti řešící neustálé se opakující problémy s platbou faktur od zákazníků. Musíte každý měsíc řešit a zabývat se desítkami nezaplacených faktur? Posíláte upomínky ručně a už vás to unavuje? Co tuhle činnost automatizovat a sledovat, jak se pohledávky snižují? Že je to nemožné? S aplikací Upomínkovač to rozhodně možné je a záleží jen na vás kdy ji začnete naplno využívat.

Poptat aplikaci

Webových aplikací jsme od roku 2009 vytvořili už spousty. Chcete se podívat na jejich ukázky? Mrkněte se tedy na naše reference.

Máte zájem o webovou aplikaci? Zavolejte nám na 603 166 726 nebo napište. Využijte naší konzultace ZDARMA. Zodpovíme všechny vaše dotazy.

Uložit