Kariéra

 Hledáte zajímavou práci, která vás bude bavit? U nás se do práce budete těšit! Jste absolventem a hledáte první zaměstnání? Nastartujte svou kariéru pod hlavičkou naši společnosti. Máte rádi výzvy? Umožníme vám podílet se na přípravě velkých projektů. Našich zaměstnanců si vážíme a děláme maximum pro jejich spokojenost.

Pokud jste alespoň jednou odpověděli ano, tak neváhejte a staňte se součástí úspěšného týmu.

Hledáme posilu do našeho týmu na níže uvedené pozice. V případě zájmu pište na e-mail info@webdevel.cz

Firemní benefity:

Pružná pracovní doba – nelpíme na tom v kolik do práce přicházíte a v kolik z ní odcházíte.

Kvalitní vzdělávací programy  pro naše zaměstnance pravidelně připravujeme školení, online i offline kurzy a workshopy.

Platové ohodnocení – je závislé na výsledcích odvedené práce, záleží jen na vás, kolik si vyděláte.

Další pracovní nabídky v IT sféře na portále Jooble.

Programátor/ka – PHP

Hledáme člověka, který bude zapálený pro svoji práci a ochotný se učit a nabírat zkušenosti. Pokud nesplňuješ následující předpoklady, nemusí to nutně vadit. Možná jsi ochoten se nějaké části doučit, nebo jsi zkušený v jiných věcech, díky kterým ti naučení následujících nebude dělat problém. Nezáleží nám na tom, jestli tvoje vzdělání je Inženýr, Bakalář, nebo základka, jde nám o to co umíš a jak rychle se zvládáš učit nové věci.

Aktuálně se krom webů zabýváme i vývojem aplikací a i když to není pro úplné nováčky, tak k tomu časem přičichnou i ti. Ohledně vývoje potřebujeme lidi, kteří jsou v rámci PHP schopni pracovat s více frameworky (nebo jsou ochotni se to rychle doučit) jako Laravel, WordPress. Samozřejmě je potřeba programátorská znalost MySQL, abys byl schopen využívat databázi alespoň v základech. K práci používáme klasicky Git, máme code review seniorem, uživatelský testing a dostatečné technické zázemí, aby se ti u nás dobře pracovalo.

Náplň práce

  • Vývoj nových aplikací a webu, jak pro interní klienty, tak především pro zákazníky z řad malých a velkých společností
  • Max. ¼ času zabírá support
  • Komunikace se senior programátorem a příležitostně s klienty

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • Znalost PHP a MySQL
  • Výhodou je znalost Laravelu, WordPressu nebo Magento

Co vám můžeme nabídnout

  • Moderní technické zázemí – dva monitory, notebook
  • Různorodou a zajímavou práci pro malé i velké klienty pod dohledem senior programátora
  • Kurzy angličtiny v pracovní době
  • Zázemí stabilní firmy s pohodovým kolektivem a firemními akcemi
  • Platové ohodnocení závislé na zkušenostech, po zapracování možnost zvýšení

Informace o pozici:

Místo pracoviště: Nerudova 653/40, Ostrava – Vítkovice
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva
Plat: 23000 – 28000 Kč/měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Firemní akce
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné

Pozice je vhodná pro absolventy.

Programátor/ka – Magento 2

Potřebujeme člověka, který bude zapálený pro svoji práci a ochotný se učit a nabírat zkušenosti. Nezáleží nám na tom, jestli tvoje vzdělání je Inženýr, Bakalář, nebo základka, jde nám o to co umíš a jak rychle se zvládáš učit nové věci.

Aktuálně se krom webů zabýváme většími eshopy a hledáme do týmu Magento 2 vývojáře, který nám pomůže posunout naše větší (Magento) eshopy zase o kousek dál. Případná znalost Magenta 1 je výhodou, ale zdaleka ne nutností. Můžeme ti nabídnout více benefitů, ale vzhledem k tomu, že Magento 2 bude tvoje hlavní náplň práce, tak hlavní benefit je, že z tebe za krátko bude odborník na Magento 2, které je docela nové jako framework. Více benefitů se dozvíš níže.

Náplň práce

  • Tvorba e-shopů na platformě Magento 2

  • Znalost PHP
  • Znalost frameworku Magento 2

Informace o pozici

Plat: 26000 – 28000 Kč/měsíc

Obchodní manažer

Máte obchodního ducha, rozumíte si s počítačem na uživatelské úrovni? Rádi komunikujete s lidmi? Umíte si efektivně organizovat čas? Chcete se stát součástí úspěšného týmu s výborným technickým zázemím? Potom čekáme právě na vás.

Očekáváme:

  • vysoké nasazení
  • samostatnost
  • flexibilitu
  • řp. sk. B
  • výborné komunikační dovednosti
  • znalost práce na PC

Nabízíme:

  • různorodou a zajímavou práci pro malé i velké klienty
  • možnost profesního růstu
  • firemní benefity
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • školení

    Konzultace ZDARMA

    Pomůžeme Vám s rozjezdem vašeho online projektu

    Co Vás zajímá?
    ANO ANO
    ANO ANO
    ANO ANO
    Pobočka:

    OstravaPraha

    Kontakt na vás:

    Souhlasím se zpracováním osobních údajů

    V pořádku odesláno, děkujeme!