Optimalizace webu pro vyhledávače – SEO

/////

SEO

SEO je zkratkou z anglického: Search Engine Optimization jedná se primárně o optimalizaci webů pro návštěvníky z neplaceného (organic) vyhledávání. Cílem je na váš web, popřípadě e-shop přivést maximální počet relevantních návštěvníků, kteří se v ideálním případě dozví hledané informace o vaši firmě, obchodu a nakoupí nebo si objednají vaše služby.

Proč začít s optimalizací webu?

  • Pokud chcete zlepšit přístupnost webu pro vyhledávače
  • Získáte více návštěvníků a zákazníků
  • Pro větší zisky

Je potřeba zdůraznit, že SEO není magie, ale spíše spousta práce. Je potřeba odstranit technické překážky z vašeho webu, upravit titulky, popisky, nadpisy jednotlivých stránek. Optimalizaci webu předchází kompletní SEO audit, při kterém se zjistí nedostatky webových stránek a ty se v rámci optimalizace webu postupně odstraňují. Pokud se na stránkách nacházejí duplicitní texty i ty je potřeba odstranit a zároveň vytvářet pouze unikátní a zajímavý obsah (obsahový marketing/content marketing) a to na základě analýzy klíčových slov, tak aby vás algoritmus vyhledávače zobrazil co nejvýše ve výsledcích vyhledávání. Díky tomu budete na očích potencionálním zákazníkům.

SEO tedy ve své podstatě není ničím jiným, než optimalizací webu pro lidi s několika technickými doporučeními pro vyhledávače jako je Seznam.cz a Google.cz protože ti předkládají výsledky návštěvníkům. Jak jsme zmiňovali výše o zobrazení výsledků ve vyhledávání, rozhoduje algoritmus vyhledávače, a tedy bezesporu nemožné jakkoliv garantovat pozice vašich internetových stránek!

Jak postupujeme při optimalizaci webu popřípadě e-shopu?

Prvním krokem bude dohodnutí konzultace ZDARMA u dobré kávy nebo čaje přímo v sídle naši společnosti, abychom se od vás dozvěděli, jaký je cíl webu. Jaké služby nebo produkty preferujete. Společně se také zaměříme na cílovou skupinu, pro kterou jsou stránky určené.  A ujasníme si i další záležitosti spojené s optimalizací webových stránek.

seo audit webu

Audit současného stavu webu webu

Druhým krokem je zpravidla seo audit webu. Kontrolujeme jak On-page faktory tak i Off-page faktory stávajícího webu. Bez auditu bychom nebyli schopní provést cenovou nabídku na míru vašim potřebám.

Cenová nabídka optimalizace webu

Na základě zjištění v předchozím kroku tedy ze seo auditu vytvoříme na míru vašemu projektu cenovou nabídku. Která bude obsahovat seznam veškerých potřebných úprav a doporučení pro optimalizování vašeho webu nebo e-shopu. Pokud vám bude cenová nabídka vyhovovat, může započít spolupráce.

cenová nabídka optimalizace webu

spoluprace-200x200

Zahájení spolupráce

Po zahájení spolupráce, která je ve většině případů dlouhodobá, zahájíme práce specifikované ve smlouvě a pravidelně Vám zasíláme report provedených činností, ale hlavně výsledků!

Pokud chcete ze svého webu nebo e-shopu vymáčknout maximum určitě nás kontaktujte!

Zavolejte nám na 603 166 726 nebo napište.  Využijte naší konzultace ZDARMA. Rádi vám pomůžeme.