Programátor/ka – PHP

Hledáme člověka, který bude zapálený pro svoji práci a bude ochotný se učit a nabírat zkušenosti. Pokud nesplňuješ následující předpoklady, nemusí to nutně vadit. Možná jsi ochoten se nějaké části doučit, nebo jsi zkušený v jiných věcech, díky kterým ti naučení následujících nebude dělat problém. Nezáleží nám na tom, jestli tvoje vzdělání je Inženýr, Bakalář, nebo základní škola. Jde nám o to, co umíš a jak rychle se zvládáš učit nové věci.

Aktuálně se krom webů zabýváme i vývojem aplikací a i když to není pro úplné nováčky, tak k tomu časem přičichnou i ti. Ohledně vývoje potřebujeme lidi, kteří jsou v rámci PHP schopni pracovat s více frameworky (nebo jsou ochotni se to rychle doučit) jako Laravel, WordPress. Samozřejmě je potřeba programátorská znalost MySQL, abys byl schopen využívat databázi alespoň v základech. K práci používáme klasicky Git, máme code review seniorem, uživatelský testing a dostatečné technické zázemí, aby se ti u nás dobře pracovalo.

Náplň práce

  • Vývoj nových aplikací a webu, jak pro interní klienty, tak především pro zákazníky z řad malých a velkých společností
  • Max. ¼ času zabírá support
  • Komunikace se senior programátorem a příležitostně s klienty

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • Znalost PHP a MySQL
  • Výhodou je znalost Laravelu, WordPressu nebo Magento

Co vám můžeme nabídnout

  • Moderní technické zázemí – dva monitory, notebook
  • Různorodou a zajímavou práci pro malé i velké klienty pod dohledem senior programátora
  • Kurzy angličtiny v pracovní době
  • Zázemí stabilní firmy s pohodovým kolektivem a firemními akcemi
  • Platové ohodnocení závislé na zkušenostech, po zapracování možnost zvýšení
  • Pravidelné teambuildingy, sportovní akce, grilovačky, chaty
  • Vzdělávací akce – semináře, školení, workshopy atp.

Informace o pozici:

Místo pracoviště: Nerudova 653/40, Ostrava – Vítkovice
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva
Mzda: 23000 – 40000 Kč/měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Firemní akce
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontaktní e-mail:

kariera@webdevel.cz

    Konzultace ZDARMA

    Pomůžeme Vám s rozjezdem vašeho online projektu

    Co Vás zajímá?
    ANO ANO
    ANO ANO
    ANO ANO
    Pobočka:

    OstravaPraha

    Kontakt na vás:

    Souhlasím se zpracováním osobních údajů

    V pořádku odesláno, děkujeme!