Programátor/ka – Magento 2

Potřebujeme člověka, který bude zapálený pro svoji práci a bude ochotný se učit a nabírat zkušenosti. Nezáleží nám na tom, jestli je tvoje vzdělání Inženýr, Bakalář, nebo základní škola. Jde nám o to, co umíš a jak rychle se zvládáš učit nové věci.

Aktuálně se krom webů zabýváme většími eshopy a hledáme do týmu Magento 2 vývojáře, který nám pomůže posunout naše větší (Magento) eshopy zase o kousek dál. Případná znalost Magenta 1 je výhodou, ale zdaleka ne nutností. Můžeme ti nabídnout více benefitů, ale vzhledem k tomu, že Magento 2 bude tvoje hlavní náplň práce, tak hlavní benefit je, že z tebe za krátko bude odborník na Magento 2, které je docela nové jako framework. Více benefitů se dozvíš níže.

Náplň práce

  • Tvorba e-shopů na platformě Magento 2

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • Znalost PHP
  • Výhodou je znalost frameworku Magento 2

Co vám můžeme nabídnout

  • Moderní technické zázemí – dva monitory, notebook
  • Různorodou a zajímavou práci pro malé i velké klienty pod dohledem senior programátora
  • Kurzy angličtiny v pracovní době
  • Zázemí stabilní firmy s pohodovým kolektivem a firemními akcemi
  • Platové ohodnocení závislé na zkušenostech, po zapracování možnost zvýšení
  • Pravidelné teambuildingy, sportovní akce, grilovačky, chaty
  • Vzdělávací akce – semináře, školení, workshopy atp.

Informace o pozici

Místo pracoviště: Nerudova 653/40, Ostrava – Vítkovice
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva
Mzda: 23000 – 40000 Kč/měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Firemní akce
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontaktní e-mail:

kariera@webdevel.cz

    Konzultace ZDARMA

    Pomůžeme Vám s rozjezdem vašeho online projektu

    Co Vás zajímá?
    ANO ANO
    ANO ANO
    ANO ANO
    Pobočka:

    OstravaPraha

    Kontakt na vás:

    Souhlasím se zpracováním osobních údajů

    V pořádku odesláno, děkujeme!