Tvorba webových aplikací

/////

Potřebujete webovou aplikaci?

Vytvoříme pro vás kvalitní  aplikace, které zpracujeme přesně podle vašich požadavků. Chcete webovou aplikaci za účelem zvýšení efektivity vašeho podnikání?  Každá aplikace kterou vytvoříme je originál a šitá přesně na míru vašim požadavkům.

 

webové aplikace na míruŘešení na míru

Aplikace vyvíjíme vždy na míru podle vašich požadavků a představ. Dodáváme komplexní řešení včetně správy a provozu. Jsme si vědomi toho, že aplikace budete používat denně a děláme je proto jednoduché a přehledné tak, aby pro vás byly přínosem a měli jste z nich prospěch a radost.

Při vývoji webové aplikace důkladně a do detailů promýšlíme dílčí problémy a intenzivně je s vámi konzultujeme. Tím vám umožňujeme do velké míry měnit zadání a zasahovat do jednotlivých řešení během vývoje.

Cílem je vytvořit funkční webovou aplikaci, která vám bude pomocníkem a zároveň bude splňovat náročné požadavky vás či vašich zaměstnanců nebo zákazníků. Námi vytvořené webové aplikace ulehčují, zpříjemňují a zrychlují každodenní úkony.

Reference webových aplikaci

Bezpečně a efektivně
bezpečné webové aplikace

Uděláme maximum pro to, aby námi vyvíjené aplikace byly naprosto bezpečné. Webové aplikace děláme tak, aby vaše data byla v bezpečí a aby nebylo možné aplikaci ani data jakkoliv zneužít.

Pro vývoj webových aplikací používáme moderní postupy a technologie. Pokud to situace dovoluje, snažíme se všechno automatizovat a předcházet tak zbytečným chybám. Pro váš projekt máme zajištěno kvalitní vývojové a testovací prostředí přímo v sídle naši společnosti.

 

Webové aplikace sami provozujeme

Webové aplikace také sami provozujeme a využíváme pro ulehčení a zjednodušení naší práce. Na základě toho, jaký systém potřebujete, vám nabídneme několik variant provozu, popíšeme jejich výhody a nevýhody a společně vybereme to nejlepší řešení.

Aplikace, které aktuálně aktivně využiváme:

TASK IN TIME – flexibilní systém, který vám umožní profesionální řízení projektů a bug tracking systém. Ideální pro firmy a společnosti, které potřebuji přehledně a bez potíží plánovat a řídit své projekty z jednoho místa. Systém TASK IN TIME je vhodný pro všechna odvětví. Jedná se o skvělé řešení pro malé i velké firmy. které zvýší efektivitu vašich projektů, zlepší týmovou spolupráci, pomůže optimalně vytížit vaše zdroje a hlavně šetří šetří tu nejcenější komoditu, kterou je bezpochyby váš čas!

Poptat aplikaci

UPOMÍNKOVAČ – je skvělým řešením pro firmy a společnosti řešící neustálé se opakující problémy s platbou faktur od zákazníků. Musíte každý měsíc řešit a zabívat se desítkama nezaplacených faktur? Posíláte upomínky ručně a už vás to unavuje? Co tuhle činnost automatizovat a sledovat jak se pohledávky snižují? Že je to nemožné? S aplikací Upomínkovač to rozhodně možné je a záleží jen na vás kdy ji začnete naplno využívat.

Poptat aplikaci

Máte zájem o webovou aplikaci? Zavolejte nám na 603 166 726 nebo napište. Využijte naší konzultace ZDARMA. Zodpovíme všechny vaše dotazy.

Uložit