Tvorba e-shopu

/////

Internetový obchod na míru

Uvažujete o novém e-shopu nebo chcete předělat ten stávající, protože nesplňuje vaše požadavky? Je vzhled vašeho současného internetového obchodu zastaralí? Naše e-shopy jsou vyráběny na míru dle vašich potřeb. Samozřejmostí je propojení internetového obchodu s účetnictvím a sklady, jednoduchý import zboží od dodavatelů, export produktů pro zbožové vyhledávače, několik možností plateb na výběr, intuitivní ovládání administrace to vše a ještě mnohem víc můžete mít, když se rozhodnete pro spolupráci s námi.

 

Proč internetový obchod od nás?

 • Originální řešení na míru
 • Neomezený počet produktů, kategorií a podkategorií
 • Používáme spolehlivý a bezpečný systém Magento
 • Žádné měsíční poplatky a paušály
 • Máme vlastní spolehlivý webhosting

 

Úvodní konzultace zdarmaZačneme konzultací

Než se pustíme do realizace a tvorby vašeho nového e-shopu, ujasníme si, co od něj očekáváte. Jakmile se od vás dozvíme vaše požadavky a představy na funkce, můžeme začít tvořit návrh internetového obchodu.

 

 

 

Originální grafika, která vás odliší od konkurence

Pokud se neodlišíte, tak jednoduše zapadnete mezi ostatní konkurenty. A to určitě nechcete. My vám pomůžeme se odlišit originální grafikou, která návštěvníka okamžitě zaujme a umožní mu jednoduchý nákup zboží, které u vás hledá. Zajistíme rovněž, aby se váš internetový obchod zobrazoval na mobilních zařízeních (responzivní design), a vy jste tak nepřicházeli o velké procento objednávek z mobilních telefonů nebo tabletu.

 

Přehledná administrace Přehledná a jednoduchá administrace e-shopu

K tvorbě internetových obchodů používáme, přehledný systém Magento, který je snadný na obsluhu. Jednoduchá tvorba a úprava nového produktu, editace objednávek, správa zákazníků a spousty užitečných funkcí vám umožní pohodlný prodej produktů. Před předáním samotného e-shopu budete proškolení v administraci a dostanete přehledný manuál.

Prohlédněte si již vytvořené e-shopy.

 

Výhody e-shopu Magento:

 • E-shop na míru a bez starostí
 • Jednoduché nakupování s/bez registrace
 • Přehledná a snadná administrace obchodu
 • Neomezený počet kategorií, podkategorií a produktů
 • Multijazyčnost obchodu
 • Výběr z několika měn
 • Efektivní online marketingové nástroje
 • E-shop je optimalizován pro vyhledávače
 • Možnost rozšířit obchod o další moduly a funkce

 

Základní funkce systému Magento:

 

Jednoduchá správa zboží a kategoriíMagento

Seznam nabízeného zboží je zobrazeno v přehledné tabulce. Editace je velmi jednoduchá. Zboží můžete řadit podle různých parametrů, filtrovat, vyhledávat nebo si můžete zobrazit pouze produkty jedné kategorie.  Systém je tedy vhodný jak pro správu několika položek zboží tak i pro desetitisíce položek.

Editace produktů

Jednoduše můžete ke každému produktu přidávat originální popisky, obrázky či videa. Samozřejmostí je i vkládání různých variant zboží. Další velice důležitou možností při editaci produktu je i optimalizace pro vyhledávače.

Tvorba slevových kupónů

V administraci můžete jednoduše vytvářet nové slevové kupóny, slevy a jiné akční nabídky.

Dopravné

Můžete editovat ceny dopravy, nastavit dopravné zdarma od určité částky nákupu a spousty jiných variant.

Správa objednávek, faktur a dobropisů

Jednoduše budete mít přehled o nových objednávkách, fakturách a vystavených dobropisech na jednom místě.

Export produktů pro srovnávače

Systém umožňuje, exportovat produkty na nejznámější srovnávače zboží jako je Zbozi.cz a Heureka.cz, ze kterých získáte další objednávky.

Pokud chcete, aby váš e-shop měl vyšší zisky a byl vidět tam kde se nacházejí vaši potencionální zákazníci, pak neváhejte a využijte naši online marketigových služeb.

 

Máte zájem o nový e-shop? Zavolejte nám na 603 166 726 nebo napište.  Využijte naší konzultace ZDARMA. Zodpovíme všechny vaše dotazy.