Plnění obsahu webových stránek

/////

Plnění obsahu webových stránek

Jakmile dojde k nasazení redakčního systému, přichází na řadu obsahová stránka webových stránek. Není to nic jiného než doplnění textů, obrázků, videí, tabulek. Dále se do textů doplňují odkazy na další podstránky na webu – tzv. interní prolinkování webových stránek.

Plnění obsahu webových stránek probíhá na vývojové verzi webu, takže se nemusíte obávat, že by se návštěvník dostal k rozpracované části webu, ještě před jeho finálním spuštěním.

Obraťte se na nás – šetřete svůj čas

Pokud nemáte pro tvorbu textu na váš nový web čas, nebo jednoduše nevíte, jak na to, obraťte se na naše kolegy.   Copywritery , kteří na základě vašich požadavků připraví text na stránky za vás a zajistí prvotní naplnění webu. Takže vám zbyde více času na vaše podnikání. Můžete nás také požádat jen o případnou korekturu textu a zaslání tipů pro další psaní textu na váš nový web.

tlačítka redakčních systému wordrpress

Pokud chcete pomoci i s dalším obsahem na web, budoucí blog, e-mailový newsletter, dát nové nápady pro reklamní inzeráty, popisky produktů a tvorbu dalších textů, obraťte se na naše copywritery. Připraví pro vás originální a čtivý obsah.

Jak může probíhat plnění obsahu

  • Obsah si naplníte sami. Nebojte. Budete to umět. Před plněním webu budete proškolení v obsluze administrace webu.
  • Obsah naplní naši copywriteři na základě dodaných textů. Ušetříte tak čas.
  • Obsah připraví a naplní naši copywriteři, dle vašich požadavků a zaslaných podkladů.

 CHCI POPTAT  PLNĚNÍ OBSAHU