Telefonistka

Jsi komunikativní člověk se špetkou obchodního ducha a nebojíš se nových výzev? Dokážeš vyslyšet zákazníkovy požadavky a předat je dál? Umíš vysvětlit návody nebo postupy po telefonu? Tak právě tebe hledáme. Z cca 70% tvého pracovního času se budeš věnovat uživatelské podpoře zákazníků. Vše ti vysvětlíme a zaškolíme tě.

Náplň práce:

  • Telefonická komunikace se zákazníky se zájmem o naše služby
  • Vaším úkolem bude vyslechnout si požadavky klienta, situaci analyzovat a nalézt nejvhodnější řešení
  • Poskytovat okamžitou podporu zákazníkům a zodpovídat jim jejich dotazy
  • Aktivní přístup k řešení klientských požadavků
  • Aktivní podpora prodejního oddělení a servisního oddělení
  • Správa a aktualizace databáze zákazníků
  • Práce s interními systémy

Očekáváme:

  • chuť se učit a mít nadšení do práce
  • proaktivitu
  • přirozený komunikační talent
  • dobrou znalost práce na PC

Nabízíme:

  • kamarádský tým, který dokáže tvou práci ocenit
  • flexibilní pracovní dobu
  • možnost zkráceného úvazku
  • odpovídající finanční ohodnocení s motivační složkou mzdy
  • práci v příjemném a moderním prostředí

Typ pracovního vztahu: Možnost zkráceného úvazku

Místo pracoviště: Nerudova 653/40, Ostrava Vítkovice

Termín nástupu: Dohodou

Kontaktní e-mail:

kariera@webdevel.cz

    Konzultace ZDARMA

    Pomůžeme Vám s rozjezdem vašeho online projektu

    Co Vás zajímá?
    ANO ANO
    ANO ANO
    ANO ANO
    Pobočka:

    OstravaPraha

    Kontakt na vás:

    Souhlasím se zpracováním osobních údajů

    V pořádku odesláno, děkujeme!