Podporujeme

/////

Webdevel podporuje
Máme rádi vzdělání, děti a aktivní život. Proto podporujeme nejrůznější aktivity, které pomáhají rozvoji aktivního života a jsou dobré pro naše okolí. Rok 2021 právě začal a my se ohlížíme a hodnotíme rok 2020. Za uplynulý rok jsme udělali mnoho věcí, na které jsme hrdí.

Na začátku roku 2020 jsme pomáhali se založením sportovního oddílu ProJudo, který i nadále podporujeme. Někteří z našich kolegů se zapojili aktivně a nyní chodí pravidelně na tréninky juda.

Nezapomínáme ani na ty nejmenší a proto podporujeme činnost Dětské skupiny Přístav, která kotví v Ostravě Vítkovicích. Díky příjemnému prostředí a spoustě kreativních činností tam dostanou děti nejlepší start do života.

Na závěr roku jsme se pustili do projektu, který zasáhne nejvíce lidí. Tím je střední škola NET OFFICE v Orlové. Tuto školu jsme odkoupili a plánujeme zde zlepšení kvality výuky a praxe. Časem si od školy slibujeme šikovné kolegy, kteří rozšíří náš tým.

I v roce 2021 budeme pokračovat v naší práci a tom co nás baví a věříme, že se nám podaří dokončit další zajímavé projekty.